| Schoenmaat | 36 |
|---|---|
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking breedte | 203 mm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal binnenzool | Leer |
| Kleding artikelnummer | KLA341088-03 |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Gewicht | 624 g |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8719394009965 |
| Materiaal voering | Wol |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Suède |
| Model | Koala |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | bruin |
| Verpakking lengte | 341 mm |




