| Schoenmaat | 43 |
|---|---|
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Verpakking hoogte | 13.50 cm |
| Verpakking breedte | 20.30 cm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal binnenzool | Schapenwol |
| Kleding artikelnummer | GRZ441065-03 |
| Geslacht | Voor mannen |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Gewicht | 0.793 kg |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8719394001693 |
| Materiaal voering | Merinowol |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Suède |
| Patroon | Effen |
| Model | Grizzly |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | bruin |
| Verpakking lengte | 357 mm |




