| Dikte | 0,1 cm |
|---|---|
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Wasbaar | Ja |
| Verpakking lengte | 410 mm |
| Verpakking hoogte | 143 mm |
| Verpakking breedte | 341 mm |
| Type plaid | Normale plaid |
| Taal handleiding | Engels |
| Product lengte | 150 cm |
| Product breedte | 125 cm |
| Seizoensjaar | 2016 |
| Kleur | |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| EAN | 8718226816436 |
| Thema | Geen thema |
| Merk | |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Gewicht | 1 kg |
| Materiaal | Fleece, Polyester |
| Patroon | Overig |
| Wasvoorschrift | 30°C |
GAEVE | Zest – Fleece deken – Heerlijk zacht, warm plaid – Vacht Spikkel Grijs 125 x 150
34.95




