| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type slof | Sloffen |
| Merk | |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Open sloffen |
| EAN | 8432936044537 |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Uitneembare zool | Ja |
| Type hiel | Open hiel |
| Schoenmaat | 40 |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Materiaal buitenlaag | Leer |
| Schoenhoogte | Laag |
| Kleur | bruin |
| Geslacht | Mannen |
| Materiaal buitenkant | Leer |




