| Gewicht | 180 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Model | Cerda |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Type slof | Sloffen |
| Type zool | Profielzool |
| Uitneembare zool | Nee |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Materiaal binnenzool | Synthetisch |
| Verpakking lengte | 30 cm |
| EAN | 8427934470617 |
| Categorieën | Kindermode Schoenen Sloffen Meisjes |
| Type sloffen | Sloffen |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Seizoen | Geschikt voor alle seizoenen |
| Schoenmaat | 32 |
| Materiaal buitenlaag | Textiel |
| Merk | |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | blauw |
| Patroon | Glitter |
| Pasvorm | Breed |
| Kleding artikelnummer | 8427934470617 |
| Schoenhoogte | Hoog |
| Materiaal voering | Polyester |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Materiaal zool | Polyester |




