| Gewicht | 520 g |
|---|---|
| Model | Mirre |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Type slof | Instappers |
| Type zool | Gladde zool |
| Uitneembare zool | Nee |
| Verpakking breedte | 132 mm |
| Verpakking hoogte | 112 mm |
| Verpakking lengte | 315 mm |
| EAN | 7392468067576 |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Damesmode Dichte sloffen |
| Slofhoogte | Laag |
| Materiaal zool | Rubber |
| Schoenmaat | 36 |
| Materiaal binnenzool | Leer |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Materiaal buitenkant | Schapenleer |
| Geslacht | Vrouwen |
| Kleur | blauw |
| Pasvorm | Normaal |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal buitenlaag | Schapenleer |
| Materiaal voering | Schapenleer |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Harde of zachte zool | Harde zool |




