| Verpakkingsgewicht | 150 g |
|---|---|
| Model | sport |
| Type sloffen | Sloffen |
| Categorieën | Kindermode Schoenen Sloffen Jongens |
| EAN | 8719324521598 |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Verpakking hoogte | 5 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Sloffen |
| Type merchandise | Film & Series Merchandise |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Seizoenscollectie | Carry Over |
| Personage | De Muppets |
| Materiaal zool | Suède |
| Schoenmaat | 22, 23, 12-15 maanden, 15-18 maanden, 18-21 maanden |
| Materiaal voering | Wol |
| Geslacht | Mannen |
| Kleur | blauw |
| Patroon | Overig |
| Pasvorm | Normaal |
| Schoenhoogte | Hoog |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Wasvoorschrift | Niet trommeldrogen, Wolprogramma |
| Materiaal binnenzool | Wol |
| Doelgroep | Kinderen |
| Fan Merchandise | Nee |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Kleding artikelnummer | 8719324521598 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Merk |




