| Schoenmaat | 27/28 |
|---|---|
| Schoenhoogte | Laag |
| Verpakking hoogte | 123 mm |
| Verpakking breedte | 230 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type slof | Dieren pantoffels |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Kleding artikelnummer | 082734910002 |
| Maatadvies | Bestel een maat groter |
| Gewicht | 157 g |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| EAN | 8720172707232 |
| Materiaal voering | Polyester |
| Materiaal buitenlaag | Polyester |
| Kleur | grijs |
| Geslacht | Voor unisex |
| Verpakking lengte | 264 mm |




