| Schoenmaat | 23, 12-15 maanden, 15-18 maanden, 18-21 maanden |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaal buitenkant | Suède |
| Categorieën | Baby Kindermode Babykleding Babyslofjes Babyschoenen Schoenen Sloffen Meisjes |
| EAN | 8720261811390 |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Babyslofjes |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Model | Babyschoenen |
| Geslacht | Meisjes |
| Materiaal zool | Rubber |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | P100228 |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Materiaal buitenlaag | Suède |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Effen |
| Kleur | |
| Merk |




