| Schoenmaat | 22, 23, 12-15 maanden, 15-18 maanden, 18-21 maanden |
|---|---|
| Materiaal zool | Rubber |
| Type sloffen | Sloffen |
| Categorieën | Kindermode Schoenen Sloffen Meisjes |
| EAN | 8720261812038 |
| Verpakking lengte | 25 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking breedte | 15 cm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Materiaal binnenzool | Leer |
| Geslacht | Vrouwen |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | 15062 |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Materiaal voering | Leer |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Schoenhoogte | Hoog |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Effen |
| Kleur | rood |
| Merk |




