| Schoenmaat | 42 |
|---|---|
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking breedte | 150 mm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal binnenzool | Synthetisch |
| Kleding artikelnummer | 7359 |
| Gewicht | 0 kg |
| Fabrieksmaat | 42 |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8718969459099 |
| Materiaal voering | Textiel |
| Materiaal zool | Kunststof |
| Materiaal buitenlaag | Textiel |
| In de doos | 1 paar blenzo pantoffels zoals afgebeeld |
| Patroon | Effen |
| Model | Blenzo – Pantoffels Heren – Corduroy – 7359 – Zwart |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Voor mannen |
| Maatadvies | Bestel een maat groter |
| Verpakking lengte | 350 mm |




