| Gewicht | 1 kg |
|---|---|
| Type hiel | Open hiel |
| Merk | |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Open sloffen |
| EAN | 8431319310634 |
| Verpakking lengte | 11 cm |
| Verpakking hoogte | 19 cm |
| Verpakking breedte | 32 cm |
| Uitneembare zool | Ja |
| Type slof | Sloffen |
| Seizoensjaar | 2019 |
| Schoenmaat | 46 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaal binnenzool | Wol |
| Kleding artikelnummer | 256270 |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Materiaal voering | Wol |
| Materiaal buitenlaag | Lamswol |
| Schoenhoogte | Laag |
| Kleur | grijs |
| Geslacht | Mannen |
| Materiaal buitenkant | Lamswol |




