| Gewicht | 434 g |
|---|---|
| Model | Anna |
| Seizoen | Geschikt voor alle seizoenen |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Damesmode Open sloffen |
| EAN | 8720618090782 |
| Verpakking lengte | 375 mm |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Verpakking breedte | 282 mm |
| Veganistisch | Ja |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Open hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Materiaal zool | Rubber |
| Schoenmaat | 38, 39 |
| Materiaal binnenzool | Gel |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | 10045 |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Materiaal voering | Polyester |
| Materiaal buitenlaag | Imitatiesuède |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Symmetrisch patroon |
| Kleur | grijs |
| Geslacht | Vrouwen |
| Merk |




