| Gewicht | 1030 g |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Materiaal buitenkant | Imitatiesuède |
| Seizoen | Geschikt voor alle seizoenen |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Dichte sloffen |
| EAN | 8720618090058 |
| Verpakking lengte | 381 mm |
| Verpakking hoogte | 92 mm |
| Verpakking breedte | 291 mm |
| Veganistisch | Ja |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Model | Braven |
| Schoenmaat | 42, 43 |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal binnenzool | Gel |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | 000011 |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Materiaal voering | Textiel |
| Materiaal buitenlaag | Imitatiesuède |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Symmetrisch patroon |
| Kleur | cognac |
| Geslacht | Mannen |
| Merk |




