| Verpakkingsgewicht | 200 g |
|---|---|
| Materiaal zool | Rubber |
| Merk | |
| Serie | Dunlop Betsy |
| Categorieën | Schoenen Schoenen Pantoffels Pantoffels Damesmode Herenmode Dichte sloffen Dichte sloffen |
| EAN | 5050996022963 |
| Verpakking lengte | 1 mm |
| Verpakking hoogte | 1 mm |
| Verpakking breedte | 1 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | 2019 |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Materiaal binnenzool | Katoen |
| Schoenmaat | 42 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | Onbekend |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Wasvoorschrift | Machinewas, Niet trommeldrogen |
| Materiaal voering | Katoen |
| Materiaal buitenlaag | Textiel |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Gebloemd |
| Kleur | blauw |
| Geslacht | Unisex |
| Materiaal buitenkant | Textiel |




