| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Gewicht | 1,8 kg |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Materiaal | Katoen |
| EAN | 5410984057115 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product breedte | 27 cm |
| Product hoogte | 18 cm |
| Type kruik | Elektrische kruik |
| Verpakking breedte | 165 mm |
| Verpakking hoogte | 85 mm |
| Verpakking lengte | 219 mm |




