| Kleur | grijs |
|---|---|
| Gewicht | 1,7 kg |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Materiaal | Polyester |
| EAN | 5410984067282 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product breedte | 18 cm |
| Product hoogte | 6.5 cm |
| Type kruik | Elektrische kruik |
| Verpakking breedte | 167 mm |
| Verpakking hoogte | 88 mm |
| Verpakking lengte | 224 mm |




