| Kleur | crème |
|---|---|
| Gewicht | 0,3 kg |
| Materiaal | Fleece |
| EAN | 4260536930554 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Type kruik | Warmwaterkruik |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |
| Kleur | crème |
|---|---|
| Gewicht | 0,3 kg |
| Materiaal | Fleece |
| EAN | 4260536930554 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product breedte | 36 cm |
| Product hoogte | 5 cm |
| Type kruik | Warmwaterkruik |
| Verpakking breedte | 220 mm |
| Verpakking hoogte | 15 mm |
| Verpakking lengte | 360 mm |