| Schoenmaat | 43 |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 6607-90 |
| Verpakking hoogte | 0 mm |
| Verpakking breedte | 0 mm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Instappers |
| Type hiel | Open hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal binnenzool | Leer |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Fabrieksmaat | 43 |
| Gewicht | 0 g |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 4044683549346 |
| Materiaal voering | Stof |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Leer |
| In de doos | 1 paar pantoffels zoals afgebeeld |
| Patroon | Effen |
| Model | Pantoffels |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Voor mannen |
| Verpakking lengte | 0 mm |




