| Schoenmaat | 38 |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | 2299 |
| Verpakking hoogte | 130 mm |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Veganistisch | Nee |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Instappers |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal binnenzool | Synthetisch |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Fabrieksmaat | 38 |
| Gewicht | 550 g |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8719296127286 |
| Materiaal voering | Textiel |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Leer |
| Patroon | Dierenprint |
| Model | 2299 |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Verpakking lengte | 340 mm |




