| Schoenmaat | 40 |
|---|---|
| Gewicht | 20 g |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking breedte | 320 mm |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal binnenzool | Suède |
| Kleding artikelnummer | 1951 Nougat |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fabrieksmaat | 6 UK |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 8719326445632 |
| Materiaal voering | Suède |
| Materiaal buitenlaag | Suède |
| In de doos | Sloffen |
| Patroon | Overig |
| Kleur | bruin |
| Geslacht | Voor unisex |
| Verpakking lengte | 220 mm |




