| Gewicht | 518 g |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Materiaal buitenkant | Schapenleer |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Damesmode Dichte sloffen |
| EAN | 7392468067668 |
| Verpakking lengte | 322 mm |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking breedte | 139 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Gladde zool |
| Type slof | Instappers |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Model | Mirre |
| Schoenmaat | 38 |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal binnenzool | Leer |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Materiaal voering | Schapenleer |
| Materiaal buitenlaag | Schapenleer |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | |
| Geslacht | Vrouwen |
| Merk |




