| verpakkingsgewicht | 739 g |
|---|---|
| personage | Geen personage |
| Merk | |
| categorieen | Schoenen Pantoffels Damesmode Open sloffen |
| ean | 0195719680657 |
| verpakking-lengte | 314 mm |
| verpakking-hoogte | 124 mm |
| verpakking-breedte | 228 mm |
| uitneembare-zool | Ja |
| type-zool | Vlakke zool |
| type-slof | Instappers |
| type-hiel | Open hiel |
| seizoensjaar | 2023 |
| seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| materiaal-zool | Rubber |
| schoenmaat | 40 |
| maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| kleding-artikelnummer | 1129582-BCTG |
| geschikt-voor-magnetron | Nee |
| fan-merchandise | Nee |
| doelgroep | Volwassenen |
| wasvoorschrift | Machinewas |
| materiaal-voering | Textiel |
| materiaal-buitenlaag | Synthetisch |
| schoenhoogte | Laag |
| pasvorm | Normaal |
| patroon | Effen |
| Kleur | grijs |
| geslacht | Vrouwen |
| materiaal-buitenkant | Synthetisch |




