| Schoenmaat | 39/40 |
|---|---|
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Verpakking hoogte | 250 mm |
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Schoenhoogte | Hoog |
| Materiaal binnenzool | Eco-leer |
| Kleding artikelnummer | Texelse sloffen |
| Gewicht | 500 g |
| Fabrieksmaat | 39/40 |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 7421033422592 |
| Materiaal voering | Schapenwol, Wol |
| Materiaal zool | Eco-leer |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Patroon | Effen |
| Model | Texelse wolle sloffen grijs |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | grijs |
| Geslacht | Voor unisex |
| Maatadvies | Bestel een maat groter |
| Verpakking lengte | 250 mm |




