| Schoenmaat | 38 |
|---|---|
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Verpakking hoogte | 103 mm |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Veganistisch | Ja |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Open hiel |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Schoenhoogte | Laag |
| Gewicht | 683 g |
| Fabrieksmaat | 38 |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0195703020414 |
| Materiaal voering | Polyester |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Polyester |
| Model | Sage |
| Kleur | wit |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Verpakking lengte | 296 mm |




