| Verpakkingsgewicht | 550 g |
|---|---|
| Materiaal zool | Rubber |
| Merk | |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Damesmode Dichte sloffen |
| EAN | 0192410907595 |
| Verpakking lengte | 340 cm |
| Verpakking hoogte | 130 cm |
| Verpakking breedte | 200 cm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Personage | Geen personage |
| Model | Ansley |
| Materiaal binnenzool | Synthetisch |
| Schoenmaat | 39 |
| Maatadvies | Valt klein: bestel een maat groter |
| Kleding artikelnummer | 1106878-BLK |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
| Materiaal voering | Wol |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Effen |
| Kleur | zwart, wit |
| Geslacht | Vrouwen |
| Materiaal buitenkant | Wol |




