| Schoenmaat | 38 |
|---|---|
| Kleding artikelnummer | P50091 |
| Verpakking hoogte | 115 mm |
| Verpakking breedte | 175 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Vlakke zool |
| Type slof | Instappers |
| Type hiel | Open hiel |
| Seizoensjaar | Carry Over |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Schoenhoogte | Laag |
| Materiaal binnenzool | Wol |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Gewicht | 498 g |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| EAN | 0192410139620 |
| Materiaal voering | Textiel |
| Materiaal zool | Rubber |
| Materiaal buitenlaag | Wol |
| Patroon | Effen |
| Model | Cozette |
| Pasvorm | Normaal |
| Kleur | zwart |
| Verpakking lengte | 316 mm |




