| Verpakkingsgewicht | 518 g |
|---|---|
| Materiaal zool | Rubber |
| Merk | |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Damesmode Open sloffen |
| EAN | 0194715859456 |
| Verpakking lengte | 368 mm |
| Verpakking hoogte | 134 mm |
| Verpakking breedte | 149 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Instappers |
| Type hiel | Open hiel |
| Seizoensjaar | 2021 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Model | M Scuff Logo Jacquard |
| Materiaal binnenzool | Synthetisch |
| Schoenmaat | 42 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | 1123734-BLK |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Wasvoorschrift | Afnemen met een natte doek |
| Materiaal voering | Wol |
| Materiaal buitenlaag | Canvas |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Effen |
| Kleur | zwart |
| Geslacht | Vrouwen |
| Materiaal buitenkant | Canvas |




