| Kleur | |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Materiaal | Fleece, Polyester |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Merk | |
| Thema | Geen thema |
| EAN | 8714503334358 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Seizoensjaar | 2020 |
| Doelgroep | Alle leeftijden |
| Product breedte | 150 cm |
| Product lengte | 200 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type plaid | Normale plaid |
| Wasbaar | Ja |
| Wasvoorschrift | 40°C |




