| Verpakkingsgewicht | 652 g |
|---|---|
| Materiaal zool | EVA |
| Materiaal buitenkant | Leer, Suède |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Herenmode Open sloffen |
| EAN | 7435111976907 |
| Verpakking lengte | 389 mm |
| Verpakking hoogte | 110 mm |
| Verpakking breedte | 272 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Instappers |
| Type hiel | Open hiel |
| Seizoensjaar | 2019 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |
| Personage | Geen personage |
| Model | 2020 |
| Materiaal binnenzool | Wol |
| Schoenmaat | 42, 43 |
| Maatadvies | Valt groot: bestel een maat kleiner |
| Kleding artikelnummer | . |
| Harde of zachte zool | Harde zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Wasvoorschrift | 30°C |
| Materiaal voering | Wol |
| Materiaal buitenlaag | Suède, Leer |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Breed |
| Patroon | Effen |
| Kleur | bruin |
| Geslacht | Mannen |
| Merk |




