| Verpakkingsgewicht | 896 g |
|---|---|
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Merk | |
| Categorieën | Schoenen Pantoffels Damesmode Dichte sloffen |
| EAN | 4260394911542 |
| Verpakking lengte | 650 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking breedte | 267 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type slof | Sloffen |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Schoenmaat | 37, 38, 39 |
| Materiaal zool | Fleece |
| Materiaal binnenzool | Synthetisch, Textiel |
| Geschikt voor magnetron | Ja |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Volwassenen |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Materiaal buitenlaag | Synthetisch, Textiel |
| Schoenhoogte | Laag |
| Kleur | wit |
| Geslacht | Vrouwen |
| Materiaal buitenkant | Textiel, Synthetisch |




