| Gewicht | 235 g |
|---|---|
| Materiaal zool | 100% polyester |
| Seizoen | Geschikt voor alle seizoenen |
| Type sloffen | Dieren pantoffels |
| Categorieën | Kindermode Schoenen Sloffen Schoenen Sloffen Meisjes Jongens |
| EAN | 4894532753178 |
| Verpakking lengte | 300 mm |
| Verpakking hoogte | 300 mm |
| Verpakking breedte | 300 mm |
| Uitneembare zool | Nee |
| Type zool | Profielzool |
| Type slof | Dieren pantoffels |
| Type hiel | Dichte hiel |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Model | Kameel Drommedaris |
| Materiaal binnenzool | 100% polyester |
| Schoenmaat | 32 |
| Maatadvies | Valt normaal: bestel je eigen maat |
| Kleding artikelnummer | 4894532753178 |
| Harde of zachte zool | Zachte zool |
| Geschikt voor magnetron | Nee |
| Fan Merchandise | Nee |
| Doelgroep | Kinderen |
| Wasvoorschrift | Niet wassen |
| Materiaal voering | 100% polyester |
| Materiaal buitenlaag | Polyester |
| Schoenhoogte | Laag |
| Pasvorm | Normaal |
| Patroon | Effen |
| Kleur | |
| Geslacht | Unisex |




