| Kleur | grijs |
|---|---|
| Gewicht | 0,4 kg |
| Geslacht | Voor vrouwen |
| Materiaal | Kunststof |
| EAN | 8681126430616 |
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
| Product breedte | 34 cm |
| Product hoogte | 3 cm |
| Type kruik | Warmwaterkruik |
| Verpakking breedte | 200 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 330 mm |




